neden
water turka ?

Water Turka markamız şirketimiz olan Çetinkaya Su arıtma San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2008 yılında ankara faaliyetlerine başlamış olup 2010 yılında İstanbul’da 2018 yılında ise İzmir’de su ve atık su arıtma sektörü ile ilgili ithalat , ihracat,mühendislik, proje, imalat, uygulama, teknik hizmet ve her türlü malzeme temini konuları üzerinde faaliyet göstermektedir.
Güçlü imalat, stok ve dağıtım ağı ile sektörün lider firmalarındandır. Ege bölgesinde bulunan izmir ve Manisa da toplamda 3 adet imalat ile üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Yurtiçinde; İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Yozgat, Uşak , Muğla, Nevşehir, Tokat, Bursa, Gümüşhane, Gaziantep, Mardin, Aydın, Eskişehir, Antalya, Kastamonu, Niğde, Konya,Sivas, bölge temsilciliği bulunmaktadır. Yurtdışı faaliyetlerini de her geçen gün büyütmeye devam etmektedir.
AR-GE ve üretime önem vererek sektörde yaptığı başarılı teknik uygulamalar ile lokomotif bir firma olma özelliği yanı sıra fiyat ve kalite garantisi ile ilk tercih edilen firma özelliği taşımaktadır.